Menu Zavřeno

Co o mně říkají moji klienti?

Již delší dobu jsem na cestě duchovního rozvoje, poznání a sebepoznání. Mimoto, že jsem přečetla spousty knih, navštívila mnoho různých seminářů a přednášek, začala pracovat sama se svými emocemi, naučila jsem se pravidelně meditovat, také jsem měla to štěstí, že mi do života vstoupila Simonka Husarová. Absolvovala jsem v její péči několik terapií, každá přinesla neočekávané a hluboko skryté informace. Věděla jsem o problémech a svých bolestech, které jsem prožila ve svém životě, nicméně jsem vůbec netušila, že to ve mně zanechalo tolik poznamenání a bloků v duši. To mi bránilo normálně přijímat a vychutnávat dary života. Jednalo se o několik problémů v průběhu mého života, které mělo společný základ a v podstatě až při poslední terapii jsme obě pochopily, že se od začátku opakuje jakési podobné životní schéma, také jsem pochopila, že jsem se s tímto údělem narodila, podle toho si vybrala své rodiče a sourozence a jiné životní okolnosti. Během života jsem prožila mnoho bolestí a traumat a sebou jsem si to táhla jako velký,těžký batoh na zádech. Simonka mi pomáhala při každé z terapií se bolestí postupně zbavovat tím, že jsme je postupně odhalili, prožili a správně zpracovali tak, abych situaci přijala, pochopila, odpustila a tímto se mi pokaždé postupně více a více ulevovalo.Nejen že jsem měla již problémy na fyzické úrovni,ale dlouhodobě jsem prožívala emoce, kterýchjsem se nemohla léta zbavit. Těmi byli pocit samoty, prázdnoty a hluboký vnitřní smutek. I navzdory tomu, že jsem přečetla mnoho knih, navštívila mnoho seminářů duchovně zaměřených, chodila na psychoterapie a brala určitou dobu také antidepresiva. Nic z toho moje emoce samoty a smutku neodstranilo. Až po terapiích Simonky se postupně moje emoce začaly měnit k nepoznání,i když to mělo různé fáze a pokaždé si moje tělo řeklo o novou oblast, kterou máme řešit, po třetí terapii přišel ucelený,očekávaný výsledek a to, naprostý klid a mír v duši, vyhasnutí strachu a pocitu samoty a uvědomění, že nikdy nejsme sami. Dnes jsem asi 6 týdnů po poslední terapii, cítím se úžasně, pocity samoty a vnitřního smutku už vůbec nemívám, naopak mám každý den radost a užívám si hojnosti života. Také lidé kolem mě se začali chovat jinak k mé osobě, aniž bych jim něco řekla, chovají se ke mně s úctou a s respektem. Mnoho lidí z mého života přirozeně odešlo a jiní lidé do něj zase vstoupili. I můj fyzický vzhled se změnil, začalo se postupně uzdravovat moje tělo (problémy se střevy, štítnou žlázou, přestali mi vypadávat vlasy, začala jsem samovolně shazovat svoje kila a zadrženou vodu bez diet a mučení). Přestala jsem být unavená, začala jsem nosit krásné ženské oblečení, maluji si rty výraznou rtěnkou, cítím se být krásná a úžasná. Pravidelně medituji, chodím do přírody, dělám to, co opravdu chci a jsem šťastná.Tímto bych chtěla Simonce Husarové poděkovat a vyjádřit ji velkou vděčnost za její osobitý, empatický a individuální přístup ke klientovi. Děkuji,děkuji,děkuji

RENATA, 42LET – ZDRAVOTNÍ SESTRA
Volám sa Gabriela a verím že každý kto číta túto recenziu si kladie otázku: Či práve pre neho je terapia tá pravá a či mu skutočne môže pomôcť. Jediné čo Vám môžem ponúknuť je moja vlastná skúsenosť.

Jedna z hlavných príčin ktorá ma priviedla na terapiu so Simi, boli niekoľko ročne zdravotné problémy ktoré sa týkali najmä psychiky. Mojou diagnózou boli silné depresie a to som nemala ani 18 rokov. Počas tohoto, pre mňa veľmi ťažkého obdobia ma starostlivo sprevádzala moja psychologička a psychiater, ktorý sa mi snažili uľahčiť život či už za pomoci liekov alebo konzultácii.

Žiaľ, vždy keď som sa cítila plná síl a dokázala som naplno fungovať či už v škole alebo v práci, tak po krátkej dobe prišiel opäť pád. Popritom všetkom som cítila hlboký smútok a strach ktorý ma priviedol až k sebetrizneniu a dvojtýždňovým zápcham.

No rázom sa všetko zmenilo keď do môjho života vstúpila Simi ktorá mi podala pomocnú ruku.

Na základe jej terapii ktoré zahŕňali prácu s mojím podvedomim a minulými životmi sa môj zdravotný stav začal zlepšovať.

Dokonca, už po prvej terapii v ktorej sme riešili emocionálnu bolesť a strach som pocítila zmenu k lepšiemu.

Postupom času ma Simi naučila správnym technikam meditácie,  vďaka ktorým som na sebe začala pracovať i doma. Vedela som že čas ktorý venujem sebe samej je rovnako dôležitý ako i hodiny v koučovni.

Aktuálne som už skoro pol roka nemala žiadne depresie. Taktiež z môjho života zmizol i hlboký smútok, strach a zapcha.

Najdôležitejším oslobodenim pre mňa bolo zbavenia sa sebatriznenia.

Čo sa naozaj i podarilo a to len vďaka spolupráci so Simi. Môj pohľad na svet sa úplne zmenil. A konečne žijem život po akom som vždy túžila.

Stačí to len skúsiť a zmeny nastanu okamžite.

No o tom sa musíte presvedčiť len Vy sami. 🙂

GABRIELA, 21 ROKOV – ŠTUDENTKA VŠ

Moje první návštěva Simony byla 15.6.2016 a celkově jsem ji navštívila asi 3x.

Každá návštěva u ní pro mě byla přínosem, protože mi pokaždé pomohla otevřít oči v jiné oblasti. Záměrně říkám pomohla, protože nejdůležitější na tom celém je práce doma.

Simona mi ukázala cestu, zodpověděla mi na všechny mé otázky a pomohla mi si uvědomit, kam chci směřovat. Pokud bych na sobě nepracovala doma, tak by můj posun nebyl tak rychlý. Používala jsem techniku meditace, kterou mě Simona naučila a doporučila.

Nejvíc na tom celém mě překvapilo, že mi speciální technikou NLP ukázala, že na všechny mé otázky odpovědi znám. Jen jsou někde hluboko uvnitř mě a Simona mi pomohla je objevit.

Nyní po měsíci práce se mi změnil život. Jsem klidná a vyrovnaná. Začínám žít ten vysněný život naplněny radostí. Všechny překážky na cestě životem dokážu lépe a lépe zvládat i logicky odůvodnit.

Její návštěvu bych určitě doporučila všem, kteří se chtějí rychleji přiblížit svým ideálům a žít v harmonii.

MARTINA TESAŘOVÁ – KONZULTANT

Paní Husarovou jsem navštívil z důvodů osobního rozvoje, rád poznávám sebe a stres byl nedílnou součástí mého života. Pozoroval jsem negativní vliv stresu na své tělo a proto jsem se rozhodl s tím něco udělat. Výsledky terapií jsem pocítil okamžitě. Techniky jako je např. meditace, mi pomáhají každý den při zvládání životních překážek. Dělají mě silnějším, odolnější, a zvládám věci více s úsměvem. Moje sebedůvěra posílila a dokáži se postavit sám za sebe v náročných situacích. Při terapiích jsem se cítil uvolněně a nebál jsem se o svých pocitech mluvit. Návštěvu u pí. Husarové doporučuji každému kdo je ochoten na sobě pracovat a nebrání se sebepoznání. Výsledky u mne vedly ke spokojenějšímu, zdravějšímu a plnohodnotnému životu.

HONZA, 28 LET – INŽENÝR ELEKTROTECHNIKY

Terapie NLP  mi velmi pomohly vyčistit emoce smutku a bolesti z rozchodu. Jsem ráda, že jsem se s touto technikou na své cestě sebepoznání setkala, díky ní jsem si uvědomila, že emoce jsou zatěžující energie-břemena, kterých je potřeba se zbavit a netáhnout si je dále sebou do dalšího života. Vnímám také, že Simona má pro tuto techniku správný cit a že pracuje v propojení s vesmírem. Děkuji Simi 🙂

JARKA, 44 LET – LEKTORKA ANGLIČTINY A JÓGY