Menu Zavřeno

Simi Husarová

Vztahová terapeutka a channeler

 

Jmenuji se Simi Husarová a jsem certifikovaná koučka, terapeutka NLP (neurolingvistického programování) mezinárodní organizace NLPEA. Absolovovala jsem dva stupně výcviku Hlubinné abreaktivní psychoterapie, kineziologický program a kurz energetického čtení a mnoho dalších metod.
Tyto metody umožňují mým klientům efektivně dosáhnout svých cílů, zbavit se svých emočních bloků tzn. potlačených emocí,(strachu, vzteku, smutku, emoční bolesti, pocitu viny), které způsobují omezení jednak zdravotní a jednak to, že neprožívají plnohodnotný život plný lásky, radosti a harmonie ve všech oblastech.

S klienty pracuji na osobním rozvoji, na zlepšení partnerských a mezilidských vztahů, na zvýšení sebevědomí, sebehodnoty a sebelásky, na odstraňování fobií, závislostí , úzkosti a stresu, na zlepšení zdravotního stavu nalezením psychosomatických příčin.

Při své práci používám techniky NLP založené na práci s podvědomím, techniky hlubinné abreaktivní psychoterapie, channeling a nacházíme hluboké příčiny problému a přeprogramováváme podvědomí, tak aby se neopakovaly a neděly stále stejné situace, které klientovi neslouží. Pokud poznám, že problém je hlubší, zacházíme i do minulých životů pomocí regrese.

Dále učím klienty meditaci, kterou vnímám jako velmi užitečný prostředek k nalezení vnitřního klidu, radosti a štěstí. 

Více o mě si můžete přečíst v sekci Blog v článku Moje cesta

Reference

Již delší dobu jsem na cestě duchovního rozvoje, poznání a sebepoznání. Mimoto, že jsem přečetla spousty knih, navštívila mnoho různých seminářů a přednášek, začala pracovat sama se svými emocemi, naučila jsem se pravidelně meditovat, také jsem měla to štěstí, že mi do života vstoupila Simonka Husarová. Absolvovala jsem v její péči několik terapií, každá přinesla neočekávané a hluboko skryté informace. Věděla jsem o problémech a svých bolestech, které jsem prožila ve svém životě, nicméně jsem vůbec netušila, že to ve mně zanechalo tolik poznamenání a bloků v duši. To mi bránilo normálně přijímat a vychutnávat dary života. Jednalo se o několik problémů v průběhu mého života, které mělo společný základ a v podstatě až při poslední terapii jsme obě pochopily, že se od začátku opakuje jakési podobné životní schéma, také jsem pochopila, že jsem se s tímto údělem narodila, podle toho si vybrala své rodiče a sourozence a jiné životní okolnosti. Během života jsem prožila mnoho bolestí a traumat a sebou jsem si to táhla jako velký,těžký batoh na zádech. Simonka mi pomáhala při každé z terapií se bolestí postupně zbavovat tím, že jsme je postupně odhalili, prožili a správně zpracovali tak, abych situaci přijala, pochopila, odpustila a tímto se mi pokaždé postupně více a více ulevovalo.Nejen že jsem měla již problémy na fyzické úrovni,ale dlouhodobě jsem prožívala emoce, kterýchjsem se nemohla léta zbavit. Těmi byli pocit samoty, prázdnoty a hluboký vnitřní smutek. I navzdory tomu, že jsem přečetla mnoho knih, navštívila mnoho seminářů duchovně zaměřených, chodila na psychoterapie a brala určitou dobu také antidepresiva. Nic z toho moje emoce samoty a smutku neodstranilo. Až po terapiích Simonky se postupně moje emoce začaly měnit k nepoznání,i když to mělo různé fáze a pokaždé si moje tělo řeklo o novou oblast, kterou máme řešit, po třetí terapii přišel ucelený,očekávaný výsledek a to, naprostý klid a mír v duši, vyhasnutí strachu a pocitu samoty a uvědomění, že nikdy nejsme sami. Dnes jsem asi 6 týdnů po poslední terapii, cítím se úžasně, pocity samoty a vnitřního smutku už vůbec nemívám, naopak mám každý den radost a užívám si hojnosti života. Také lidé kolem mě se začali chovat jinak k mé osobě, aniž bych jim něco řekla, chovají se ke mně s úctou a s respektem. Mnoho lidí z mého života přirozeně odešlo a jiní lidé do něj zase vstoupili. I můj fyzický vzhled se změnil, začalo se postupně uzdravovat moje tělo (problémy se střevy, štítnou žlázou, přestali mi vypadávat vlasy, začala jsem samovolně shazovat svoje kila a zadrženou vodu bez diet a mučení). Přestala jsem být unavená, začala jsem nosit krásné ženské oblečení, maluji si rty výraznou rtěnkou, cítím se být krásná a úžasná. Pravidelně medituji, chodím do přírody, dělám to, co opravdu chci a jsem šťastná.Tímto bych chtěla Simonce Husarové poděkovat a vyjádřit ji velkou vděčnost za její osobitý, empatický a individuální přístup ke klientovi. Děkuji,děkuji,děkuji

– RENATA, 42LET – ZDRAVOTNÍ SESTRA

Volám sa Gabriela a verím že každý kto číta túto recenziu si kladie otázku: Či práve pre neho je terapia tá pravá a či mu skutočne môže pomôcť. Jediné čo Vám môžem ponúknuť je moja vlastná skúsenosť.

Jedna z hlavných príčin ktorá ma priviedla na terapiu so Simi, boli niekoľko ročne zdravotné problémy ktoré sa týkali najmä psychiky. Mojou diagnózou boli silné depresie a to som nemala ani 18 rokov. Počas tohoto, pre mňa veľmi ťažkého obdobia ma starostlivo sprevádzala moja psychologička a psychiater, ktorý sa mi snažili uľahčiť život či už za pomoci liekov alebo konzultácii.

Žiaľ, vždy keď som sa cítila plná síl a dokázala som naplno fungovať či už v škole alebo v práci, tak po krátkej dobe prišiel opäť pád. Popritom všetkom som cítila hlboký smútok a strach ktorý ma priviedol až k sebetrizneniu a dvojtýždňovým zápcham.

No rázom sa všetko zmenilo keď do môjho života vstúpila Simi ktorá mi podala pomocnú ruku.

Na základe jej terapii ktoré zahŕňali prácu s mojím podvedomim a minulými životmi sa môj zdravotný stav začal zlepšovať.

Dokonca, už po prvej terapii v ktorej sme riešili emocionálnu bolesť a strach som pocítila zmenu k lepšiemu.

Postupom času ma Simi naučila správnym technikam meditácie,  vďaka ktorým som na sebe začala pracovať i doma. Vedela som že čas ktorý venujem sebe samej je rovnako dôležitý ako i hodiny v koučovni.

Aktuálne som už skoro pol roka nemala žiadne depresie. Taktiež z môjho života zmizol i hlboký smútok, strach a zapcha.

Najdôležitejším oslobodenim pre mňa bolo zbavenia sa sebatriznenia.

Čo sa naozaj i podarilo a to len vďaka spolupráci so Simi. Môj pohľad na svet sa úplne zmenil. A konečne žijem život po akom som vždy túžila.

Stačí to len skúsiť a zmeny nastanu okamžite.

No o tom sa musíte presvedčiť len Vy sami. 🙂

– GABRIELA, 21 ROKOV – ŠTUDENTKA VŠ